Ortak borsch

Tarifi resme: Borshch sıradan
  • Sığır 250 g su 2.5 litre, 1 küçük pancar, patates 2-3 şey, 1 orta havuç, soğan ortalama kafa 1, 1-2 domates (veya 4 çorba kaşığı domates püresi), lahana 200 g, kırmızı biber ( biraz), sirke 1 çay kaşığı, çorba kaşığı şeker 1-2, biber, tuz, otlar, domuz yağı 30 g, 4-5 sarımsak, yağ.

Hazırlık yöntemi

Seni uyarıyorum, reçete orijinal gibi davranmıyor)))

sığır, yıkanmış ve bir tencereye koydu alın ve soğuk su ile doldurun, yüksek ateşte bir taşım kaynatın, köpük kaldırmak ve ardından bir ateş ve pişmiş kadar biraz daha zayıf pişirin (1 saatimi alır). Bölümleri parçalara suyu gergin ve myasko mod almaya ve ayrı ayrı bırakmak ve suyu az miktarda dökün Myasko.

Suyu hazırlarken sebze hazırlayabilirsiniz. Pancar, (şeritler halinde kesilebilir) bir rende üzerinde ovmak aynı 1 çay kaşığı kadar bizim svekolku döşeme, (en kısa sürede bu çatırtılar kaldırmak ve kızartma geçin eriyecek olarak tavaya atılmış ince doğrayın,) bir tavada yarım domuz yağı eritmek sirke, 2 yemek kaşığı. şeker ve ezilmiş soyulmuş domates, birkaç st.l. et suyu ve kaynamaya yumuşayana kadar (hatta kışın ben domates 4 yemek kaşığı salça değiştirip 1 çorba kaşığı. l şeker miktarını azaltmak, minut5 aldı.)

Erimiş yağdaki bir başka tavada, soğanları kızartın, yarım daire ile doğranmış soğan, rendelenmiş havuçu hazırlıkla ekleyerek hazırlığa getiriyoruz.

Patatesleri temizleriz, küçük parçalara ayırırız, parçalanmış lahanalar.

Yeşillikleri ince rendeleyin (mevsim olmasa bile kuru müstahzarları kullanabilirsiniz).

Bir çift sarımsak karanfil doğra.

kaynama süzüldü suyu döşeme patates çubukları tahrik, bir daha kaynatılmış ve döşeme lahana, tuz sonra getirmek ve 10-15 dakika kaynatılır. Sonra pancar ve sebzeleri ekleyin.

Pişmiş 5 dakika boyunca dek aynı saman tatlı biber, otlar, sarımsak (eğer pastırma ile eziyet bulabilir) pasajlanabilir un, seyreltilmiş suyu veya suya karışmasına (benim için sebze döşendikten sonra 5-7 dakika geçer). Bir kaynamaya getirin ve pancar çorbası hazır!

Sarımsak sargısı hazırlarız: kalan sarımsağı (sarımsak güveçleri) tuzla öğütüp, biraz bitkisel yağ ve kaynamış su ekleyin. Biz borsch ya da pampushkam (sitede kolayca bulabilirsiniz tarifi), mükemmel bir ek almak!

Afiyet olsun!

Adım adım fotoğraf tarifi

Tarifin resmi: Borsch
Tarifin resmi: Borsch
Tarifin resmi: Borsch
Tarifin resmi: Borsch
Tarifin resmi: Borsch
Tarifin resmi: Borsch
Tarifin resmi: Borsch
Tarifin resmi: Borsch
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (10 ratings, average: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

57 − = 49

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: