Zapiekanka z serem, jak w przedszkolu

Zdjęcie do przepisu: Zapiekanka Curd, jak w przedszkolu
  • Twarożek – 500 g;
  • Cukier – 100 g;
  • Manka – 100 g;
  • Mleko – 50 g;
  • Masło – 50 g;
  • Jajka – 2 szt.

Metoda przygotowania

Wykonane z obliczeń dla jednej porcji. Nie mogłem oderwać się od garnka, zjadłem trzy kawałki. Potem cały wieczór cierpiał z powodu przejadania się. Ale dusza była zadowolona.

1. I gotuj przez pięć minut. Twarogowy miel z cukrem, dodaj mleko, wymieszaj.

2. Dodaj pozostałe składniki i mieszaj ponownie, aż grudki znikną.

3. Olej musi być miękki. Pozostawić na 40 minut, aby spuchły mango.

4. Piec w piekarniku 180-200 C aż będzie złotobrązowy. To wszystko. BARDZO SMACZNIE.

Krok po kroku – przepis na zdjęcie

Zdjęcie przepisu kulinarnego: zapiekanka Curd, jak w przedszkolu
Zdjęcie przepisu kulinarnego: zapiekanka Curd, jak w przedszkolu
Zdjęcie przepisu na gotowanie: zapiekanka Curd, jak w przedszkolu

Dodatkowe informacje

 Szukałem przepisu na zapiekankę z twarogu, tak, jak byłoby to “jak w przedszkolu”. I znalazłem, oczywiście. Czego tu nie mamy. Czytam podstawę przepisu i idę na komentarze, zobacz opinię ludzi. A potem lenchik0862 pisze, że pracuje w przedszkolu i gotuje zapiekankę w następujący sposób: 500 gr. twarożek … moja ręka automatycznie sięgnęła po uchwyt. Szybko nabazgrał składniki i wbiegł do kuchni. Wykonane z obliczeń dla jednej porcji. Nie mogłem oderwać się od garnka, zjadłem trzy kawałki. Potem cały wieczór cierpiał z powodu przejadania się. Ale dusza była zadowolona. Dzięki lenchik0862 w osobistym (ale niestety nie było odpowiedzi).

Wczoraj był piątek, przyszli krewni z wioski (jak wszystkie poprzednie piątki przez ostatnie 15 lat), przynieśli naturalne mleko, śmietanę i twarożek. Mleko dla dzieci jest święte. Cream – mój mąż. A serem jest dla mnie. Zdecydowanie STAMPS. I dzisiaj zrobiłem DOUBLE porcję. Starsza siostra przyszła z rodziną. Zjedliśmy kolację. Z deserów (czyli zapiekanek) dziesięć minut później był tylko jeden kawałek, który zamknąłem pierś, to miałoby czas na zrobienie zdjęcia. Dzieci, w liczbie trzech, jednogłośnie stwierdzili, że SMAK jest NAJBARDZIEJ, jak w przedszkolu. Można im zaufać, wciąż pamiętają. Nie mogłem milczeć o tym niesamowitym smaku.

Opcje były tylko w tym, co uzupełniają do jedzenia. Dzieci jadły skondensowane mleko (jak w przedszkolu). Dorośli z kremem. I więcej. Miałem naturalny twarożek. Potarłem go przez metalowe sito, dzięki czemu struktura zapiekanki była bardziej miękka. Forma silikonowa 28 cm Lepiej zrobić podwójną porcję, wtedy smak jest wyraźniejszy. Zapomniałem dodać. W tej zapiekance dodałem piankę, wyjęto z gotowanego mleka. Dzieci nie lubią, ale przykro mi było rzucać. Jeśli zwiększysz ostatni obraz w turach, wtedy zobaczysz strukturę zapiekanki. Wielkie dzięki dla lenchik0862 !!!

Ponadto: 8 przepisów na najsmaczniejsze dania z twarogiem

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (8 ratings, average: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

98 − 92 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: